18 °C Aleja Niepodległości 739, 80-001 Sopot +48 504 300 105 +48 508 404 904

Już niedługo Film Festival 2019 - zapraszamy do Sopotu

Sopot to nadmorski kurort, który rokrocznie odwiedzają turyści z całego świata. Miasto to słynie bowiem nie tylko z pięknych, szerokich i piaszczystych plaż oraz wyjątkowej atmosfery tam panującej, ale także z licznych imprez tam organizowanych. Jedną z nich jest cyklicznie odbywający się w Sopocie "Sopot Film Festiwal". W tym roku będzie to już 19 edycja tej międzynarodowej imprezy. Przez 9 dni miłośnicy kina będą mogli obejrzeć najważniejsze filmy sezonu. W programie festiwalu przewidziane są również konkursy filmowe. Ich zwycięzcy zostaną uhonorowani prestiżową nagrodą - statuetką "Parasolnika". Dla kinomaniaków przybyłych na festiwal organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Panele dyskusyjne, wystawy, warsztaty, a także spotkania z twórcami. Przewidziano także imprezy towarzyszące festiwalowi, w tym między innymi III Koncert Muzyki Filmowej. Program festiwalu jest niezwykle ciekawy i każdy jego uczestnik znajdzie w nim coś dla siebie.

 

Komfortowe noclegi dla uczestników festiwalu

 

Dziewięć, długich festiwalowych dni to nie lada gratka dla tych, którzy kochają kino, zarówno to światowe, jak również rodzimą kinematografię. Jest to jedna z niewielu okazji do zapoznania się z najważniejszymi, światowymi tytułami, jakie koniecznie powinno się obejrzeć na dużym ekranie. Jednak po długim, pełnym wrażeń festiwalowym dniu trzeba nabrać sił i komfortowo wypocząć, aby móc w pełni cieszyć się atrakcjami przygotowanymi na kolejne dni festiwalu. Nasz hostel to doskonałe do tego celu miejsce. Zapewniamy wygodne i komfortowe noclegi w centrum Sopotu, z których z powodzeniem mogą skorzystać osoby indywidualne, jak również grupy zorganizowane. W naszej ofercie znajdują się zarówno pokoje 3 osobowe, jak również 8 osobowe. Co więcej, oferujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny, które przy większych grupach można negocjować. Nasze pokoje wieloosobowe w hostelu to doskonała baza wypadowa położona w pobliżu głównej arterii miejskiej, dlatego bez problemu można się stąd błyskawicznie dostać we wszystkie miejsca, w których odbywają się festiwalowe prezentacje, jak również imprezy towarzyszące.

 

Sopot Film Festival i nie tylko

 

Międzynarodowy Sopot Film Festival to doskonała okazja, aby odwiedzić ten wyjątkowy, nadmorski kurort. Ta niewątpliwa atrakcja rokrocznie przyciąga miłośników kina z Polski, jak również z całego świata. W tym roku na pewno także tłumnie zawitają do miasta, by móc obejrzeć najważniejsze w sezonie produkcje filmowe. W naszym hostelu na festiwalowych gości czekają wygodne i tanie noclegi, zapewniające komfortowy wypoczynek.

nasz instagram