18 °C Aleja Niepodległości 739, 80-001 Sopot +48 504 300 105 +48 508 404 904

Ceny za noclegi w hostelu:

1 doba / 70 PLN - osoba.

Powyżej 1 doby / 60 PLN - osoba.

Grupy zorganizowane - możliwość negocjacji cen.

Podczas sezonu letniego, świąt i ważnych eventów kulturalnych, ceny wzrastaja o 20%.

 

Sopot należy do jednych z popularniejszych nadmorskich kurortów w Polsce. Dostęp do morza, piękne plaże, molo, deptak i mnogość atrakcji sprawiają, że w tym mieście trudno się nudzić. Dodatkowo to miasto przyciąga ludzi w każdym wieku, zapewniając rozrywki odpowiednie dla każdego wieku. Niestety, wraz z ogromną popularnością miasta, również ceny noclegu, jak również znalezienie noclegu w sezonie potrafi skutecznie zniechęcić do nadmorskich eskapad. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, stworzyliśmy to wyjątkowe miejsce na mapie Sopotu - Dream Hostel, z którym tani nocleg w tym mieście jest możliwy!

Tanie noclegi w Sopocie to nie lada gratka dla rodzin, jak i grup przyjaciół, które chcą spędzić aktywny czas nad morzem, nie tracąc bajońskich kwot na nocleg. Zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na wiele innych przyjemności, jakie oferuje Sopot. Noclegi tanie wcale nie oznaczają niskiej jakości. Zapewniamy, że nocleg w Dream Hostel to gwarancja schludnych i czystych pokoi. Do wyboru mają Państwo pokoje 3-, 4-, 6- i 8-osobowe. Z łatwością dobiorą Państwo odpowiedni pokój dla swojej rodziny, jak i całej grupy przyjaciół. Tani hostel w Sopocie to także świetna opcja na nocleg dla wycieczek, gdzie znajdzie się miejsce zarówno dla dzieci w wieku szkolnym, jak i dorosłych.

Nocleg w hostelu to nie tylko świetna opcja dla całych grup. To także miejsce dla samotnych podróżników, którzy lubią poznawać nowych ludzi. Dlatego nie warto tracić czasu, tylko zarezerwować nocleg w naszym hostelu już dziś!

nasz instagram