18 °C Aleja Niepodległości 739, 80-001 Sopot +48 504 300 105 +48 508 404 904

Polska Noc Kabaretowa już za miesiąc

Polska Noc Kabaretowa już za miesiąc

 

 

Gwiazdy nocą nie śpią, tylko opowiadają dowcipy i zarażają śmiechem innych. Przynajmniej gwiazdy polskiego kabaretu. Już za miesiąc do Sopotu nadciągnie Polska Noc Kabaretowa! To siódma edycja tego wydarzenia, tym razem wyjątkowa, bo gromki śmiech ma towarzyszyć obchodom 100-lecia Niepodległości. Pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło - zapewniają organizatorzy. Tymczasem z kas Opery Leśnej szybko znikają bilety a widzowie rezerwują nocleg. Miejsc w niektórych sektorach już nie da się kupić.

 

Punktualnie o godzinie 18.00, 12 sierpnia, na deski sceny Opery Leśnej w Sopocie wyjdzie dość niepozorny, łysiejący człowieczek i przywita się z widzami. O 18.01 cała Opera Leśna będzie wyła ze śmiechu. Tyle wiadomo na pewno. Co wydarzy się jeszcze? Według zapewnień organizatorów ma być nietypowo.

 

ORGANIZATORZY ZAPOWIADAJĄ NIESPODZIANKI

 

Robert Górski, czyli ten niepozorny, łysiejący człowieczek ze wstępu, scenariusz tegorocznej Polskiej Nocy Kabaretowej miał przygotować osobiście. Dyktator sceny kabaretowej musiał zrobić to jednocześnie grając w „Uchu Prezesa”. Czy wielka popularność serialu przełoży się na sukces nadchodzącego wydarzenia? Tak, o ile organizatorzy dotrzymają słowa. Skecze mają być pełne zaskakujących point i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. A także uczynić wieczór radosnym i zachwycić publiczność kreatywnością. Pewne jest więc, że wizyta w Operze Leśnej staje się obowiązkowym punktem w kalendarzu każdego wielbiciela dobrej zabawy.

 

KTO WYSTĄPI?

 

W tym roku sopocką publiczność bawić do łez będą członkowie Kabaretu Moralnego Niepokoju, oni mają poprowadzić widowisko. A wspomoże ich w tym Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz Igor Kwiatkowski. To właśnie ci artyści mają uczcić Niepodległą Polskę w absolutnie szalony sposób. Jaki? Dowie się ten kto obejrzy to widowisko. Na miesiąc przed imprezą wiadomo tyle, że bilety schodzą jak ciepłe bułki w piekarni. Miejsca w niektórych sektorach Opery Leśnej są już niedostępne. Sama cena wstępu nie przeraża wysokością, ceny kształtują się od 60 aż do 170 złotych.

 

GDZIE ZNALEŹĆ NOCLEG?

 

Większość widzów PNK to turyści spoza Trójmiasta, więc istotnym dla nich problemem jest, gdzie po występie znaleźć nocleg w Sopocie. W grę wchodzą dwie opcje, wynajem pokoju u osoby prywatnej lub poszukanie czegoś w segmencie usług hotelowych. Tu na szczególną uwagę zasługuje oferta, jaką proponuje sopocki Dream Hostel. Spędzić noc można w pokoju trzyosobowym, czteroosobowym, sześcioosobowym i ośmioosobowym, co stanowi wyjątkową okazję dla grup zorganizowanych. Te mogą negocjować ceny za nocleg, które Hostel utrzymuje na poziomie 60-70 złotych od osoby. Miejsce można zabukować już dzisiaj, wystarczy kilka kliknięć w systemie internetowej rezerwacji. Termin noclegu można również uzgodnić drogą telefoniczną.

nasz instagram