18 °C Aleja Niepodległości 739, 80-001 Sopot +48 504 300 105 +48 508 404 904

Noclegi dla grup zorganizowanych - zapraszamy do Dream Hostel

Dobry nocleg w popularnych miejscowościach wypoczynkowych, takich jak Sopot, to rzecz wyjątkowo doceniana. Nie ma nic lepszego niż sprawdzone miejsce. Wypoczynek w komfortowych warunkach, o dogodnej lokalizacji to coś o czym każdy marzy myśląc o wypoczynku.

 

Tanie noclegi dla grup nad morzem – jaki hostel wybrać?

Faktem jest, że szukając noclegu tylko dla siebie znalezienie odpowiedniego miejsca może nie być trudne. Jednak jeśli chodzi o noclegi dla grup, sprawa nie jest już tak prosta. W miasteczkach nadmorskich nie jest łatwo znaleźć ciekawą ofertę dopasowaną po potrzeb grup zorganizowanych - tym bardziej jeśli chcą mieszkać blisko centrum i morza. Przecież nikt nie chce tracić czasu na dotarcie na plażę. Mając zaledwie parę minut do plaży możesz się na nią udać w dowolnym momencie - kiedy masz tylko na to ochotę. Nie jest też zabawne, jeśli do popularnych knajp, kafejek lub klubów oddziela cię spory kawał drogi. Jadąc grupą wszyscy chcą się dobrze bawić, a nie marnować czas będąc ciągle w drodze!


Dobry nocleg dla wycieczek szkolnych blisko Monciaka w Sopocie

Dlatego też nasz hostel przede wszystkim miał mieć dogodną lokalizację. Blisko do dworca, żeby daleko nie taszczyć bagażów. 5 minut do "Monciaka", wiec każdy może wyskoczyć do ulubionej knajpki, kiedy tylko najdzie ochota. Ponadto 10 minut do plaży - spacerkiem wszyscy mogą tam dotrzeć, spędzić tyle czasu ile się ma ochotę i w każdej chwili wrócić. W ten sposób zupełnie nic nie ogranicza członków grupy. Jeśli planują Państwo zorganizowanie wyjazdu nad morze nawet sporej grupie osób, w pełni stawiamy się do dyspozycji.

 

Budżetowy hostel na wieczór kawalerski lub na zieloną szkołę

To nie jedyne zalety Dream Hostel. Nasze warunki sprawiają, że można tu zorganizować zieloną szkołę lub przyjąć grupę świętującą wieczór panieński lub kawalerski. Sopot doskonale się nadaje na tego typu imprezy. Możliwości świętowania jest mnóstwo. Nasza lokalizacja sprawia, że wszystkie znane miejsca są blisko. Nie będzie więc problemem dla grupy udać się w dowolne miejsce, gdzie tylko zapragnie świętować. Z kolei my się zobowiązujemy, że umilimy grupie pobyt i umożliwimy przeżycie wspaniałej zabawy, która zostanie w pamięci na długo. Z chęcią pomożemy, żeby wieczór kawalerski lub panieński był w pełni udany.


Niedrogie noclegi dla grup nad morzem

Nasz hostel prezentuje idealne połączenie: ceny, jakie daje schronisko młodzieżowe, z komfortem, jaki dają pokoje w nadmorskich pensjonatach.

 

Polecamy się grupom zorganizowanym szukającym noclegów nad morzem. Serdecznie zapraszamy - nasza lokalizacja, warunki i sympatyczna atmosfera z pewnością przypadną Państwu do gustu. Mimo, że pensjonat znajduje się w samym centrum Sopotu, to nie oferujemy wygórowanych cen. Warto samemu się przekonać, że Dream Hostel to tani nocleg i doskonały wypoczynek w jednym - wystarczy sprawdzić cennik!

nasz instagram