18 °C Aleja Niepodległości 739, 80-001 Sopot +48 504 300 105 +48 508 404 904

Jak spędzić Sylwestra?

Stary rok powoli dobiega końca, a co za tym idzie wielkimi krokami zbliża się Sylwester. Jedyną w roku noc każdy chce spędzić w wyjątkowy sposób, aby wkroczyć w nowy rok w ciekawy, często bardzo niekonwencjonalny sposób. W Internecie można obecnie znaleźć wiele interesujących ofert obejmujących niesztampowe bale sylwestrowe, jak również inne formy spędzenia tej wyjątkowej nocy. Wszystko zależy tak naprawdę od naszej kreatywności. Warto jednak pamiętać o przysłowiu, które mówi, że jaka noc sylwestrowa, taki cały rok, dlatego należy dobrze przemyśleć, gdzie i jak ją spędzimy.

 

Stacja kosmiczna, skutery śnieżne lub joga

 

Sylwester na stacji kosmicznej brzmi nieco absurdalnie, jednak jest jak najbardziej możliwy. Oryginalny pomysł umożliwi uczestnikom organizowanej zabawy oglądanie deszczu meteorytów oraz rozrywkę na parkiecie z konsolą Kinect. Inną opcją skierowaną do osób, które nie lubią tańczyć, może być zabawa sylwestrowa polegająca na ćwiczeniu jogi. Mimo że nie jest to najpopularniejsza forma spędzenia tej niepowtarzalnej nocy, to z pewnością pozwoli naładować uczestników pozytywną energią na kolejny rok. Wśród innych, dosyć ekstrawaganckich ofert sylwestrowych, których nie brakuje w Internecie, można znaleźć Sylwester dla dwojga na skuterach śnieżnych czy Sylwester z rekinami na Oceanie Indyjskim. To tylko niektóre z licznych propozycji, z których mogą skorzystać mieszkańcy naszego kraju, jeśli oczywiście mają taką fantazję.

 

Domówka lub bal sylwestrowy

 

To zdecydowanie o wiele bardziej popularne opcje. Domówka bądź bal to jedne z najczęściej wybieranych rozwiązań i chociaż wciąż mają wielu zwolenników, to młodzi ludzie coraz częściej pragną różnego rodzaju urozmaiceń, planując dłuższe wolne w okresie noworocznym. W tym celu bardzo często wybierają się wraz ze znajomymi do innego miasta, aby połączyć zwiedzanie nieznanych dotąd terenów ze świętowaniem. Ciekawą opcją dla osób zamieszkujących góry, Mazury czy centralną Polskę na pewno będzie Sylwester nad morzem, na przykład w Sopocie. Spacer po słynnym molo urzeka nawet zimą, jednak nie jest to jedyna forma spędzania wolnego czasu w tym mieście. Turyści mogą również zobaczyć Krzywy Domek, a także udać się do Aquaparku, w którym znajdują się sauny różnego rodzaju, pokoje relaksacyjne, baseny, a także nowoczesne kluby bowlingowe. Sopot to miasto, które tętni życiem o każdej porze roku - również w Sylwestra nie brakuje tutaj turystów. Jeżeli Państwo także pragną spędzić ostatnie chwile starego roku nad morzem, zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty: mamy tanie noclegi w hostelu w centrum Sopotu. Po udanej domówce lub balu organizowanych w jednym z licznych lokali na terenie miasta, zapraszamy w nasze progi, Zapewniamy komfortowe pokoje, w których zregenerują Państwo siły i z nową energią wejdą w nowy rok.

nasz instagram