18 °C Aleja Niepodległości 739, 80-001 Sopot +48 504 300 105 +48 508 404 904

Blog

Jak spędzić Sylwestra?

Stary rok powoli dobiega końca, a co za tym idzie wielkimi krokami zbliża się Sylwester. Jedyną w roku noc każdy chce spędzić w wyjątkowy sposób, aby wkroczyć w nowy rok w ciekawy, często bardzo niekonwencjonalny sposób. 

Dlaczego warto jechać nad morze zimą?

Morze Bałtyckie przeżywa prawdziwe oblężenie latem, kiedy wszyscy liczą na dobrą pogodę, ale narzekają z kolei na wszechobecne tłumy, unoszący się zapach smażonej ryby i nadmiar bodźców, szczególnie męczący dla małych dzieci.

Noclegi dla grup zorganizowanych - zapraszamy do Dream Hostel

Dobry nocleg w popularnych miejscowościach wypoczynkowych, takich jak Sopot, to rzecz wyjątkowo doceniana. Nie ma nic lepszego niż sprawdzone miejsce. Wypoczynek w komfortowych warunkach, o dogodnej lokalizacji to coś o czym każdy marzy myśląc o wypoczynku.

Już niedługo Film Festival 2018 - zapraszamy do Sopotu

Sopot to nadmorski kurort, który rokrocznie odwiedzają turyści z całego świata. Miasto to słynie bowiem nie tylko z pięknych, szerokich i piaszczystych plaż oraz wyjątkowej atmosfery tam panującej, ale także z licznych imprez tam organizowanych. Jedną z nich jest cyklicznie odbywający się w Sopocie "Sopot Film Festiwal".

Jakie atrakcje Sopotu polecamy?

Sopot to jedyne w swoim rodzaju miasto. Ten popularny nadbałtycki kurort rokrocznie tłumnie odwiedzają turyści z całego świata. Nie można się temu specjalnie dziwić. Piaszczysta, szeroka plaża, z miękkim, złocistym piaskiem, relaksujący szum morza, a przede wszystkim liczne atrakcje Sopotu zachęcają do odwiedzenia tego wyjątkowego miasta.

Nocleg na wieczór kawalerki lub panieński - Sopot

Wieczór panieński oraz kawalerski to niepowtarzalna okazja do świętowania w gronie najbliższych przyjaciół. Imprezy tego rodzaju kojarzą się zwykle z dobrą zabawą do białego rana, jednak organizując zarówno wieczory kawalerskie, jak i panieńskie, warto zastanowić się również nad noclegiem. Często na miejsce takich spotkań wybierane są miasta odległe, które za dnia można zwiedzić, a nocą dobrze się zabawić. Jakie cechy powinien zatem spełniać idealny nocleg, który pozwoli na komfortowy odpoczynek po wielogodzinnym szaleństwie?

Polska Noc Kabaretowa już za miesiąc

Gwiazdy nocą nie śpią, tylko opowiadają dowcipy i zarażają śmiechem innych. Przynajmniej gwiazdy polskiego kabaretu. Już za miesiąc do Sopotu nadciągnie Polska Noc Kabaretowa! To siódma edycja tego wydarzenia, tym razem wyjątkowa, bo gromki śmiech ma towarzyszyć obchodom 100-lecia Niepodległości. Pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło - zapewniają organizatorzy. Tymczasem z kas Opery Leśnej szybko znikają bilety a widzowie rezerwują nocleg. Miejsc w niektórych sektorach już nie da się kupić.

Muzea Sopotu - sprawdź co warto zobaczyć?

Wybierając się do Sopotu warto zarezerwować więcej czasu, żeby poznać jego historię. Plaża, morze i spacery po najdłuższym w Polsce molo to nie jedyne atrakcje, jakie czekają tutaj na turystów. Oferta muzealna szczególnie usatysfakcjonuje miłośników historii oraz sztuki.

nasz instagram